czwartek, 26 marca 2015

zeszły rok w pigułce.

Długo się zastanawiałam czy chcę zamieszczać tu zdjęcia moich stron z albumu Project Life.
 Czy dam radę zrobić im jakieś sensowne zdjęcia, czy wpisy nie są zbyt osobiste, czy w ogóle ktoś to chce oglądać?
Jeszcze nie wiem czy będę się dzielić każdą stroną, ale chętnie nadrobię wpisy z zeszłego roku - jestem dumna z tego, że tyle tygodni udało mi się uwiecznić, zrobić tyle zdjęć małych radości.
Mam nadzieję, że w tym roku nadrobię wszelkie zaległości i nie porzucę tego projektu - to piękna, wspaniała pamiątka - pamiętnik którym chcesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. 
To taki album, który z chęcią wyciągniesz, kiedy goście zapytają - "to co tam u Was się działo w ostatnim czasie?" - i nie trzeba nic mówić :
  a zdjęcia takie "moje". niedoskonałe na niedoskonałym parkiecie. życie ;)


7 komentarzy:

 1. Jejku, cudny! A co do PL'a- jak najbardziej rozumiem rozterki :) Taki album to już sam w sobie ogromny wysiłek (szczególnie gdy trzeba sobie narzucić dyscyplinę co do tygodni...) i dzielenie się swoją prywatnością. Ale wydaje mi się że warto, szczególnie gdy widzisz że wszyscy wspierają Cię w tym projekcie :)
  Tak więc doskonałe czy niedoskonałe- ja tam z chęcią PL u Ciebie zobaczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jejjjj! piekne zdjęcia, Tula jest śliczna, zazdroszczę! A wpisy piękne, nie masz się co przejmować niedoskonałościami, bo ja tam żadnych nie widzę! :P i pokazuj więcej, proszę! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o mój Boże!! ale tam są cudne zdjęcia!! chciałabym go pomacać!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały jest :) sama bym chciała sobie taki zrobić ale zawsze jakoś brak czasu, ja nie wiem :( podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia w pięknym albumie! ;) Zdecydowanie cieszę się, że postanowiłaś go opublikować. ;) A co do prywatności - obnażamy ją po trochu każdym LO'sem, albumem, czy inną formą. ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Hah, niedoskonały parkiet życia ;) album naprawdę cudny, super, że się nim jednak podzieliłaś tu, na blogu :) przepiękne zdjęcia i świetne strony :) pokazuj częściej!

  OdpowiedzUsuń
 7. muszę go koniecznie zmacać, jak do Ciebie wpadnę :) boski jest ;)

  OdpowiedzUsuń