środa, 10 lipca 2013

Lift Summer Crafts again:)

Dziewczyny z LIFT SUMMER CRAFTS stworzyły naprawdę świetny i motywujący projekt wakacyjny:)
To właśnie dzięki niemu powstało moje pierwsze LO, dowiedziałam się co to jest pasta strukturalna, a teraz jeszcze co to jest ATC.

ATC to ręcznie wykonane odpowiedniki znanych wcześniej kart kolekcjonerskich (np. baseballowych). Dzięki swojej formie stały się swego rodzaju artystycznymi wizytówkami osób tworzących i służą do wymiany między nimi (ATC nie wolno sprzedawać!) - zaczerpnięte z akademia.scrap.com.pl

Czym jest ATC? To kartonik o wymiarach dokładnie 2,5x3,5 cala (6,3x8,7cm), który powstał jako przedmiot wymiany między artystami. - zaczerpnięte z LSC

Mam właściwie tylko dwa media: gesso i mgiełkę :) I właśnie na ich bazie powstały moje dwie karty ATC. Ramka z gesso i tło gessowo-mgiełkowo-pryskaniowo-chlapane :)
Moje "wizytówki" nie mogłyby się obyć również bez mojej miłości- washi ;)
Troszkę romantycznie, kobieco i prosto :) Jedno z kwiatuszkiem szydełkowym mamy Helenki, drugie z moim ręcznie robionym papierowym:)

Jeszcze raz dziękuję Dziewczynom z LSC za motywację i naukę ;)

Wykonane według mapki:


3 komentarze:

  1. aaaa są przepiękne, mnie mega zauroczył ten remember me, ale oba są śliczne :D be inspired - widzę, że się naprawdę zainspirowałaś! super!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, wpadłam przypadkiem, ale od razu mi się spodobało! Zapraszam do nas - http://mama-granda.blogspot.com/2013/07/liebster-award.html. Może znajdziesz nominację dla siebie?

    OdpowiedzUsuń
  3. Baaardzo się cieszę, że bawisz się z nami :) Oba ATCiaki są bardzo optymistyczne i aż miło się na nie patrzy :)

    OdpowiedzUsuń