piątek, 16 maja 2014

majowe "must have" czyli kilka słów o babskich zachciankach

Muszę mieć? Chcę? Konieczność? Zachcianka?
Już się troszkę nauczyłam, że jeśli jakaś zachcianka* pojawia się nagle na już i przechodzi szybko w status „MUSZĘ to mieć!” to tak szybko jak przyszła tak szybko (czasami troszkę wolniej) przejdzie :)

Czy jeśli bym pracowała i zarabiała to myślę że niewiele by się zmieniło w kwestii zachcianek (no ale bez przesady- troszkę bym poszalała:D). Nasze małe przedremontowe mieszkanko nie pomieści zbyt dużej ilości ciuchów, torebek czy innych NIEZBĘDNYCH rzeczy  „na już muszę to mieć”.
Lubię swoją oszczędność, lubię przemyślane, dobrane zakupy. Czy jest milsze rozpoczęcie dnia niż listonosz z wyczekaną paczką?:)
Są jednak czasami takie dni kiedy sobie marzę, że uśmiech to jedyna forma zapłaty i gdzieś tam w głowie układa się lista materialnych, szalonych, kobiecych zachcianek :) Takie moje małe „must have”, które po jakimś czasie często zmienia status na „dlaczego aż tak bardzo chciałam to mieć” :)

Czasami uda się jakąś zrealizować no bo przecież małe przyjemności tworzą naszą codzienność. Nawet te materialne- nie oszukujmy się, że nie – nie ma przecież nic w tym złego :)

*czyli rzecz bez której NAPRAWDĘ mogę żyć :D 

Poniżej namiastka aktualnych (większych i mniejszych) zachcianek"

1. Balsam z pierwszych stron gazet - a co!


2. Obag <love>


            


3. Moje ukochane tulipany w wersji nigdy nie więdnącej - zachcianka, która raczej nie minie tak szybko:)
Więcej cudeniek na Bawełniany Raj - zdjęcia pochodzą od nich:)
4. Smartphone - biały, kobiecy, elegancki, dobry.5. CAŁE MNÓSTWO PRZYDASI !
A jak to jest u Was? Co króluje na Waszej aktualnej liście zachcianek?

4 komentarze:

 1. Ja chce o bag, Choruje już jakiś czas. Ostatnio jednak najwięcej choruję na przedmioty do wnętrz, od poduszek zaczynając przez krzesła, i w ogóle nowy dom :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Te balsamy-jajka kuszą mnie od dawna, ale cena w Polsce mi niezbyt odpowiada :/ A tak to oczywiście przydasie chcę :D ciągle znajduję jakieś nowe must-have ;D Dlatego staram się ograniczać, ale jak dopadnie mnie zły humor, to niestety portfel pustoszeje ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Z twojej listy w oko wpadła mi torba :) Fajna. Reszty nie znam;)
  Myślę, że mogę spokojnie życzyć Tobie spełnienia pkt. 5 :) To jest mega super!!!
  A reszta to taka radość na chwile.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha! Mam tak samo z tymi zachciankami :D Życzę Ci, żeby wszystkie się spełniły, a co!! :D W końcu czasami trzeba poczuć się wyjątkowo :)))) A moje must have?... Wielu nowych klientów... Ale czy to da się w ogóle zrobić? ;)

  OdpowiedzUsuń